Klasyfikacja Generalna XXV Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą - Sochaczew - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie - MOSiR Sochaczew


» » » a a a
miasto Sochaczew  

Klasyfikacja Generalna XXV Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą

dodany: 2008-09-08, godz. 10:27


KLASYFIKACJA GENERALNA XXV PÓŁMARATON ,, SZLAKIEM WALK NAD BZURĄ

K A T E G O R I E
Lp NR Nazwisko Imię Klub WYNIK K35 k36 do29 do39 do49 do59 do69 p.70 w
1 156 Yukhymchuk Mykola Ukraina 1.10.29 A
2 160 Zalgurodniy Yuriy Ukraina 1.12.41 A
3 118 Kąpiński Sławomir Płock 1.12.52 C
4 51 Andrzejuk Bogusław Podlasie Białystok 1.14.42 B
5 159 Horbam Volodymyr Ukraina 1.15.18 A
6 161 Sauchuk Ruslan Ukraina 1.18.40 A
7 158 Jashchuk Vitaliy Ukraina 1.22.04 A
8 112 Starzyński Wojciech Entre.pl team 1.23.59 B
9 83 Szrajner Piotr SBBP.PL 1.24.58 B
10 148 Słomczewski Szymon KB Płońsk 1.25.57 A
11 113 Rosa Dariusz Entre.pl team 1.26.27 C
12 126 Szynal Paweł LKS Olymp Błonie 1.27.26 B
13 79 Staszewski Wojciech Gazeta Wyborcza 1.28.18 C
14 196 Śmietański Tomasz Sochaczew 1.33.16 C
15 48 Przybysz Krzysztof KB Galeria Warszawa 1.33.30 B
16 170 Markowski Dariusz Glinojeck 1.34.06 B
17 34 Witczak Andrzej Entre.pl team 1.34.16 C
18 120 Fret Zbigniew Łódź 1.34.25 D
19 180 Panejko Wanat Katarzyna Byledobiec Anin 1.34.38 x
20 110 Stawczyk Dominika Entre.pl team 1.34.51 x
21 137 Bartaci Alessio Włochy 1.35.34 A
22 181 Wanat Wojciech Byledobiec Anin 1.35.42 C
23 141 Kleszek Tadeusz KS Ożarowianka 1.35.48 D
24 88 Gadajewski Marek SBBP.PL 1.36.13 B
25 102 Gąsowski Piotr ZT Kruszwica 1.36.26 C
26 42 Lewandowski Zenon KB TKKF Promyk Ciechanów 1.36.32 D
27 50 Andres Beata Entre.pl team 1.36.36 x
28 168 Gębarowski Piotr SBBP.PL 1.37.56 B
29 136 Dominiak Andrzej KB Stopa Łódź 1.38.23 D
30 38 Wernik Jan Stow. Park Skaryszewski 1.38.36 A
31 30 Stańczak Edmund PKN Orlen Płock 1.38.49 D
32 176 Stykowski Robert Art. Profi Warszawa 1.38.50 B
33 193 Figat Andrzej Kobyłka 1.38.54 B
34 200 Kumoch Jakub Przeciętność Służew 1.39.14 B
35 178 Gruntkowski Artur Antoniew 1.39.25 B
36 59 Łukaszewski Witold Radziwiłłów 1.39.40 C
37 173 Cierech Bogusław Tersin 1.39.59 D
38 153 Filipiak Jarosław Klub Maratończyka 1.41.30 B
39 13 Biernacki Leopold Wrocław 1.41.37 D
40 54 Mościcki Radosław KB Galeria Warszawa 1.42.07 B
41 115 Wołos Paweł BOP TKKF Płock 1.42.18 C
42 147 Opałka Jan KB Płońsk 1.42.36 D
43 121 Jędrzejczyk Piotr Piaseczno 1.43.02 B
44 119 Leśniewski Kazimierz Włocławek 1.43.11 E
45 152 Pawłowski Bogusław Stare Babice 1.43.16 D
46 157 Kozlyuk Yeuheniya Ukraina 1.43.47 x
47 114 Misztela Dariusz BOP TKKF Płock 1.43.54 C
48 177 Kacprowski Tadeusz Warszawa 1.44.11 D
49 123 Borkowski Grzegorz KB Łódź 1.44.37 D
50 78 Romański Kazimierz WSB Cytadela 1.44.41 C
51 45 Przybyłkiewicz Roman Ościsłowo 1.44.46 C
52 145 Brzeziński Marcin Pruszków 1.45.00 B
53 179 Stykowski Sławomir Art. Profi Warszawa 1.45.03 B
54 205 Dąbrowski Krzysztof ACCENTURE Warszawa 1.45.14 D
55 73 Moczydłowski Bartosz Warszawa 1.45.23 B
56 117 Żółtowski Jacek BOP TKKF Płock 1.45.47 B
59 130 Rydel Piotr ZSRCKU Sochaczew 1.45.48 A
60 116 Chmiel Waldemar BOP TKKF Płock 1.45.51 C
61 98 Klepacki Tomasz Bielański Klub Biegacza 1.45.59 D
62 86 Wojdak Robert Warszawa 1.46.06 C
63 151 Wiśniewski Piotr Radzików 1.46.16 B
64 183 Bykowski Marian Pasat Końskie 1.46.24 E
65 35 Balcerzak Andrzej Warszawa 1.46.56 D
66 111 Milczarek Rafał Klub Maratończyka Aktywni 1.47.01 B
67 81 Zimny Emanuel ZS Sochaczew 1.47.13 A
68 197 Ksyna Bogusław Kamion 1.48.06 D
69 201 Szota Wojciech Art. Profi Warszawa 1.48.43 B
70 49 Łapiński Radosław Entre.pl team 1.49.09 B
71 27 Walendzik Sławomir Skierniewice 1.49.22 C
72 26 Duch Marcin Skierniewice 1.49.23 B
73 32 Toporowski Sławomir Mińsk Mazowiecki 1.49.32 C
74 187 Wętoszka Robert Opoczno 1.49.32 A
75 74 Ostrowski Wojciech Warszawa 1.49.38 B
76 87 Cynowska Katarzyna Warszawa 1.49.50 x
77 23 Grzeszczuk Waldemar KB Olimp Tomaszów Maz. 1.49.56 C
78 142 Skrzos Piotr LKS Olymp Błonie 1.50.17 A
79 44 Tarnowski Witold KB TKKF Promyk Ciechanów 1.50.25 C
80 198 Szemraj Piotr Warszawa Ursynów 1.50.30 B
81 154 Soliwoda Mirosław Skierniewice 1.50.31 B
82 77 Wasilewski Robert WSB Cytadela 1.51.43 B
83 135 Dominiak Sylwester KB Stopa Łódź 1.53.14 D
84 93 Wilk Jarosław Warszawa 1.53.36 C
85 100 Kowalski Adrian Klub Maratończyka Aktywni 1.53.37 A
86 31 Kaczmarek Andrzej Świebodzin 1.54.02 C
87 163 Łaziński Zbigniew LKS Victoria Zabostów 1.54.24 B
88 19 Ronert Wojciech KB Stopa Łódź 1.54.34 D
89 139 Piekarek Grzegorz Art. Profi Warszawa 1.54.48 B
90 41 Rajkowski Krzysztof KB Pruszków 1.55.07 C
91 169 Piasecki Paweł SBBP.PL 1.55.49 A
92 106 Michalski Janusz Warszawa 1.55.58 D
93 47 Biernat Michał BRE Runners 1.56.04 C
94 17 Filipiak Fabian Klub MARATOŃCZYKA 1.56.11 E
95 67 Kazimierczuk Marek KTK Skierniewice 1.56.23 A
96 21 Pieńkosz Piotr Pumar Ryki 1.56.33 x
97 82 Pielachowski Piotr Warszawa 1.57.14 C
98 96 Siepietowski Piotr Art. Profi Warszawa 1.57.22 B
99 95 Wypych Radosław Art. Profi Warszawa 1.57.23 B
100 125 Jagielski Robert Warszawa 1.58.38 B
101 155 Szwajkowski Dawid Skierniewice 1.58.39 B
102 99 Szmidt Jacek Bielański Klub Biegacza 1.58.56 D
103 55 Matuszewski Ryszard KB TKKF Promyk Ciechanów 1.59.06 D
103 55 Matuszewski Ryszard KB TKKF Promyk Ciechanów 1.59.06 D
105 103 Zieliński Jan Politechnika Warszawska 1.59.12 A
106 60 Dobrowolski Krzysztof Warszawa 1.59.13 D
107 104 Zielińska Karolina Politechnika Warszawska 1.59.13 x
108 146 Przejpełski Jerzy Łódź 1.59.49 D
109 7 Krasuski Piotr Sochaczew 1.59.55 A
110 144 Racinowski Dariusz KB Płońsk 1.59.56 C
111 143 Wiktorowski Grzegorz Wykowo 2.00.08 D
112 175 Lisak Krzysztof OTK Rzeźnik 2.00.10 A
113 140 Dudziński Witold LKS Olymp Błonie 2.00.29 C
114 203 Stefaniak Maciej ACCENTURE Warszawa 2.00.46 A
115 80 Pluta Ireneusz Warszawa 2.00.56 C
116 199 Biernacki Adam Łódź 2.01.06 D
117 25 Jakubczyk Mariusz Łódź 2.01.32 B
118 46 Felis Paweł Warszawa 2.01.58 B
119 202 Olek Tomasz Art. Profi Warszawa 2.02.08 B
120 76 Kwaśny Ryszard WSB Cytadela 2.02.22 B
121 172 Wiśniewski Marcin LO Niepokalanów 2.02.26 A
122 192 Suwara Grzegorz Pruszków 2.02.27 C
123 58 Ferraris Danilo Art. Profi Warszawa 2.02.35 D
124 167 Sobolewski Jakub Sochaczew 2.03.43 B
125 162 Rębowski Jacek Łowicz 2.03.46 E
126 164 Goszczycki Witold Polbank Łowicz 2.03.47 C
127 72 Zadura Krzysztof Warszawa 2.05.03 B
128 208 Wojtkowski Ireneusz Warszawa 2.05.28 C
129 204 Bucholc Jerzy KB Gymnasion Warszawa 2.06.08 F
130 92 Wylot Piotr Sochaczew 2.06.28 A
131 210 Foltyn Michał KS Hektor 2.06.45 B
132 66 Szczepaniak Henryk Warszawa 2.07.08 C
133 195 Niemczyk Kazimierz Milanówek 2.07.13 C
134 33 Fedorowicz Jacek Warszawa 2.07.18 F
135 40 Pakuła Jacek Pruszków 2.07.24 C
136 132 Komor Mirosław Piast piastów 2.07.36 D
137 127 Kuczkowski Jerzy GOSiR Ożarów 2.07.38 D
138 122 Rakoczy Piotr Warszawa 2.08.01 B
139 128 Rzeźnik Robert Warszawa 2.08.15 C
140 69 Smul Krzysztof KB Czciciela Bobrzej Mory 2.08.20 A
141 97 Magrzyk Czesław Bielański Klub Biegacza 2.08.40 D
142 53 Staniszewski Edward KB TKKF Promyk Ciechanów 2.08.40 E
143 91 Goch Karol Klub Maratończyka Aktywni 2.08.43 A
144 165 Gawryszewski Michał Komorów 2.09.02 B
145 65 Albiński Tomasz Ożarów Mazowiecki 2.09.06 B
146 8 Makulec Dariusz Sochaczew 2.10.07 B
147 57 Kęcik Janusz Warszawa 2.10.32 D
148 70 Piec Łukasz KTK Enigma Skierniewice 2.10.44 A
149 94 Grochowska Joanna Fundacja Synapsis 2.10.54 x
150 171 Wenerski Tomasz Klub Maratończyka Aktywni 2.13.10 B
151 37 Zarzycka Monika Nowy Dwór Mazowiecki 2.13.10 x
152 124 Gorsiak Edward Warszawa Choszczówka 2.13.11 C
153 43 Kasprzak Bogusław Karczew 2.13.24 D
154 150 Osiński Stanisław Bemowo 2.13.39 D
155 56 Górski Marcin Warszawa 2.13.43 A
156 174 Bielecki Michał zdjęciareklamowe.pl 2.14.05 B
157 129 Zawistowski Marcin Otwock 2.15.18 B
158 39 Woźniak Adam Stow. Park Skaryszewski 2.15.33 B
159 2 Ciesielski Krzysztof CK Ursynów 2.16.44 D
160 18 Kłak Marcin Sochaczew 2.16.44 B
161 9 Orzechowski Krzysztof Klub Maratończyka Aktywni 2.16.44 D
162 61 Wojdat Ewa KBP Pasja Warszawa 2.17.10 x
163 64 Reda Sławomir KBP Pasja Warszawa 2.17.11 D
164 62 Wojdat Lech KBP Pasja Warszawa 2.17.11 D
165 109 Czaja Dariusz Łowicz 2.18.03 B
166 131 Karłowicz Anna Warszawa 2.18.43 x
167 6 Serafin Marcin Warszawa 2.19.17 B
168 85 Traczyk Jarosław Warszawa 2.19.37 C
169 101 Bańbura Piotr Pasat Końskie 2.24.22 A
170 107 Hutny Ewa Warszawa 2.24.30 x
171 105 Zielińska Anna Warszawa 2.26.38 x
172 11 Ciesielski Krystian ZSRCKU Sochaczew 2.27.08 A
173 68 Tyszkiewicz Daniel ZSCPK Sochaczew 2.28.26 A
174 36 Zarzycki Zdzisław Nowy Dwór Mazowiecki 2.28.47 D
175 71 Karwat Paweł KTK Enigma Skierniewice 2.29.50 A
176 108 Filipiak Krzysztof Klub Maratończyka 2.30.49 C
177 188 Smus Damian Sochaczew 2.33.05 A
178 207 Dominiak Leszczyńska Elżbieta Warszawa 2.33.26 x
179 206 Leszczyński Paweł Warszawa 2.33.26 C
180 184 Pasek Wojciech Pasat Końskie 2.35.46 C
181 166 Parzyszek Dariusz Warszawa 2.40.54 B
182 138 Kamiński Michał KB Gymnasion Warszawa 2.40.55 A
183 24 Krawczyński Jacek Radziejowice 2.42.22 E
184 190 Osiński Łukasz ZS Iwaszkiewicza 2.42.34 A
185 191 Dorodziński Dawid Bielice 2.42.35 A
186 14 Bloch Rafał ZSRCKU Sochaczew 2.42.36 A
187 29 Duszyński Zbigniew KB Gimnazjon Warszawa 2.46.50 E
188 84 Paga Stanisław Klub Maratończyka 2.49.29 C
189 149 Środkowski Tadeusz Raciąż 2.49.29 E
190 90 Czubak Anna Sochaczew 2.50.00 x
191 89 Czubak Piotr Sochaczew 2.50.01 A
192 189 Szymański Mateusz Sochaczew 2.50.08 A
193 209 Kotowicz Otton Warszawa 2.50.59 F
194 182 Pawiński Jan Maniac Poznań 2.81.44 E
195 52 Dąbrowski Jarosław Biegajznami 2.81.45 C
196 133 Fesnak Andrzej e-profit system 2.81.50 D
197 134 Turowicz Piotr Bielany 2.82.20 B
198 194 Kotlarski Wiesław Brzozowiec 2.82.30 E
1 3 Król Bogdan IKS Smok-Lotos Orneta 0.47.20 x
2 22 Wojtaś Sylwester Pumar Ryki 1.03.06 x
3 4 Moryc Ryszard Start Katowice 1.03.07 x
4 5 Podgórski Damian IKS Smok-Lotos Orneta 1.08.52 x
5 21 Pieńkosz Piotr Pumar Ryki 1.56.33 x

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Dołączone pliki:

Reklama



 

Biegi - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy