Klasyfikacja Generalna XXV Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą - Sochaczew - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie - MOSiR Sochaczew


» » » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Klasyfikacja Generalna XXV Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą

Autor:
Gmina: miasto Sochaczew
dodany: 2008-09-08



KLASYFIKACJA GENERALNA XXV PÓŁMARATON ,, SZLAKIEM WALK NAD BZURĄ

K A T E G O R I E
Lp NR Nazwisko Imię Klub WYNIK K35 k36 do29 do39 do49 do59 do69 p.70 w
1 156 Yukhymchuk Mykola Ukraina 1.10.29 A
2 160 Zalgurodniy Yuriy Ukraina 1.12.41 A
3 118 Kąpiński Sławomir Płock 1.12.52 C
4 51 Andrzejuk Bogusław Podlasie Białystok 1.14.42 B
5 159 Horbam Volodymyr Ukraina 1.15.18 A
6 161 Sauchuk Ruslan Ukraina 1.18.40 A
7 158 Jashchuk Vitaliy Ukraina 1.22.04 A
8 112 Starzyński Wojciech Entre.pl team 1.23.59 B
9 83 Szrajner Piotr SBBP.PL 1.24.58 B
10 148 Słomczewski Szymon KB Płońsk 1.25.57 A
11 113 Rosa Dariusz Entre.pl team 1.26.27 C
12 126 Szynal Paweł LKS Olymp Błonie 1.27.26 B
13 79 Staszewski Wojciech Gazeta Wyborcza 1.28.18 C
14 196 Śmietański Tomasz Sochaczew 1.33.16 C
15 48 Przybysz Krzysztof KB Galeria Warszawa 1.33.30 B
16 170 Markowski Dariusz Glinojeck 1.34.06 B
17 34 Witczak Andrzej Entre.pl team 1.34.16 C
18 120 Fret Zbigniew Łódź 1.34.25 D
19 180 Panejko Wanat Katarzyna Byledobiec Anin 1.34.38 x
20 110 Stawczyk Dominika Entre.pl team 1.34.51 x
21 137 Bartaci Alessio Włochy 1.35.34 A
22 181 Wanat Wojciech Byledobiec Anin 1.35.42 C
23 141 Kleszek Tadeusz KS Ożarowianka 1.35.48 D
24 88 Gadajewski Marek SBBP.PL 1.36.13 B
25 102 Gąsowski Piotr ZT Kruszwica 1.36.26 C
26 42 Lewandowski Zenon KB TKKF Promyk Ciechanów 1.36.32 D
27 50 Andres Beata Entre.pl team 1.36.36 x
28 168 Gębarowski Piotr SBBP.PL 1.37.56 B
29 136 Dominiak Andrzej KB Stopa Łódź 1.38.23 D
30 38 Wernik Jan Stow. Park Skaryszewski 1.38.36 A
31 30 Stańczak Edmund PKN Orlen Płock 1.38.49 D
32 176 Stykowski Robert Art. Profi Warszawa 1.38.50 B
33 193 Figat Andrzej Kobyłka 1.38.54 B
34 200 Kumoch Jakub Przeciętność Służew 1.39.14 B
35 178 Gruntkowski Artur Antoniew 1.39.25 B
36 59 Łukaszewski Witold Radziwiłłów 1.39.40 C
37 173 Cierech Bogusław Tersin 1.39.59 D
38 153 Filipiak Jarosław Klub Maratończyka 1.41.30 B
39 13 Biernacki Leopold Wrocław 1.41.37 D
40 54 Mościcki Radosław KB Galeria Warszawa 1.42.07 B
41 115 Wołos Paweł BOP TKKF Płock 1.42.18 C
42 147 Opałka Jan KB Płońsk 1.42.36 D
43 121 Jędrzejczyk Piotr Piaseczno 1.43.02 B
44 119 Leśniewski Kazimierz Włocławek 1.43.11 E
45 152 Pawłowski Bogusław Stare Babice 1.43.16 D
46 157 Kozlyuk Yeuheniya Ukraina 1.43.47 x
47 114 Misztela Dariusz BOP TKKF Płock 1.43.54 C
48 177 Kacprowski Tadeusz Warszawa 1.44.11 D
49 123 Borkowski Grzegorz KB Łódź 1.44.37 D
50 78 Romański Kazimierz WSB Cytadela 1.44.41 C
51 45 Przybyłkiewicz Roman Ościsłowo 1.44.46 C
52 145 Brzeziński Marcin Pruszków 1.45.00 B
53 179 Stykowski Sławomir Art. Profi Warszawa 1.45.03 B
54 205 Dąbrowski Krzysztof ACCENTURE Warszawa 1.45.14 D
55 73 Moczydłowski Bartosz Warszawa 1.45.23 B
56 117 Żółtowski Jacek BOP TKKF Płock 1.45.47 B
59 130 Rydel Piotr ZSRCKU Sochaczew 1.45.48 A
60 116 Chmiel Waldemar BOP TKKF Płock 1.45.51 C
61 98 Klepacki Tomasz Bielański Klub Biegacza 1.45.59 D
62 86 Wojdak Robert Warszawa 1.46.06 C
63 151 Wiśniewski Piotr Radzików 1.46.16 B
64 183 Bykowski Marian Pasat Końskie 1.46.24 E
65 35 Balcerzak Andrzej Warszawa 1.46.56 D
66 111 Milczarek Rafał Klub Maratończyka Aktywni 1.47.01 B
67 81 Zimny Emanuel ZS Sochaczew 1.47.13 A
68 197 Ksyna Bogusław Kamion 1.48.06 D
69 201 Szota Wojciech Art. Profi Warszawa 1.48.43 B
70 49 Łapiński Radosław Entre.pl team 1.49.09 B
71 27 Walendzik Sławomir Skierniewice 1.49.22 C
72 26 Duch Marcin Skierniewice 1.49.23 B
73 32 Toporowski Sławomir Mińsk Mazowiecki 1.49.32 C
74 187 Wętoszka Robert Opoczno 1.49.32 A
75 74 Ostrowski Wojciech Warszawa 1.49.38 B
76 87 Cynowska Katarzyna Warszawa 1.49.50 x
77 23 Grzeszczuk Waldemar KB Olimp Tomaszów Maz. 1.49.56 C
78 142 Skrzos Piotr LKS Olymp Błonie 1.50.17 A
79 44 Tarnowski Witold KB TKKF Promyk Ciechanów 1.50.25 C
80 198 Szemraj Piotr Warszawa Ursynów 1.50.30 B
81 154 Soliwoda Mirosław Skierniewice 1.50.31 B
82 77 Wasilewski Robert WSB Cytadela 1.51.43 B
83 135 Dominiak Sylwester KB Stopa Łódź 1.53.14 D
84 93 Wilk Jarosław Warszawa 1.53.36 C
85 100 Kowalski Adrian Klub Maratończyka Aktywni 1.53.37 A
86 31 Kaczmarek Andrzej Świebodzin 1.54.02 C
87 163 Łaziński Zbigniew LKS Victoria Zabostów 1.54.24 B
88 19 Ronert Wojciech KB Stopa Łódź 1.54.34 D
89 139 Piekarek Grzegorz Art. Profi Warszawa 1.54.48 B
90 41 Rajkowski Krzysztof KB Pruszków 1.55.07 C
91 169 Piasecki Paweł SBBP.PL 1.55.49 A
92 106 Michalski Janusz Warszawa 1.55.58 D
93 47 Biernat Michał BRE Runners 1.56.04 C
94 17 Filipiak Fabian Klub MARATOŃCZYKA 1.56.11 E
95 67 Kazimierczuk Marek KTK Skierniewice 1.56.23 A
96 21 Pieńkosz Piotr Pumar Ryki 1.56.33 x
97 82 Pielachowski Piotr Warszawa 1.57.14 C
98 96 Siepietowski Piotr Art. Profi Warszawa 1.57.22 B
99 95 Wypych Radosław Art. Profi Warszawa 1.57.23 B
100 125 Jagielski Robert Warszawa 1.58.38 B
101 155 Szwajkowski Dawid Skierniewice 1.58.39 B
102 99 Szmidt Jacek Bielański Klub Biegacza 1.58.56 D
103 55 Matuszewski Ryszard KB TKKF Promyk Ciechanów 1.59.06 D
103 55 Matuszewski Ryszard KB TKKF Promyk Ciechanów 1.59.06 D
105 103 Zieliński Jan Politechnika Warszawska 1.59.12 A
106 60 Dobrowolski Krzysztof Warszawa 1.59.13 D
107 104 Zielińska Karolina Politechnika Warszawska 1.59.13 x
108 146 Przejpełski Jerzy Łódź 1.59.49 D
109 7 Krasuski Piotr Sochaczew 1.59.55 A
110 144 Racinowski Dariusz KB Płońsk 1.59.56 C
111 143 Wiktorowski Grzegorz Wykowo 2.00.08 D
112 175 Lisak Krzysztof OTK Rzeźnik 2.00.10 A
113 140 Dudziński Witold LKS Olymp Błonie 2.00.29 C
114 203 Stefaniak Maciej ACCENTURE Warszawa 2.00.46 A
115 80 Pluta Ireneusz Warszawa 2.00.56 C
116 199 Biernacki Adam Łódź 2.01.06 D
117 25 Jakubczyk Mariusz Łódź 2.01.32 B
118 46 Felis Paweł Warszawa 2.01.58 B
119 202 Olek Tomasz Art. Profi Warszawa 2.02.08 B
120 76 Kwaśny Ryszard WSB Cytadela 2.02.22 B
121 172 Wiśniewski Marcin LO Niepokalanów 2.02.26 A
122 192 Suwara Grzegorz Pruszków 2.02.27 C
123 58 Ferraris Danilo Art. Profi Warszawa 2.02.35 D
124 167 Sobolewski Jakub Sochaczew 2.03.43 B
125 162 Rębowski Jacek Łowicz 2.03.46 E
126 164 Goszczycki Witold Polbank Łowicz 2.03.47 C
127 72 Zadura Krzysztof Warszawa 2.05.03 B
128 208 Wojtkowski Ireneusz Warszawa 2.05.28 C
129 204 Bucholc Jerzy KB Gymnasion Warszawa 2.06.08 F
130 92 Wylot Piotr Sochaczew 2.06.28 A
131 210 Foltyn Michał KS Hektor 2.06.45 B
132 66 Szczepaniak Henryk Warszawa 2.07.08 C
133 195 Niemczyk Kazimierz Milanówek 2.07.13 C
134 33 Fedorowicz Jacek Warszawa 2.07.18 F
135 40 Pakuła Jacek Pruszków 2.07.24 C
136 132 Komor Mirosław Piast piastów 2.07.36 D
137 127 Kuczkowski Jerzy GOSiR Ożarów 2.07.38 D
138 122 Rakoczy Piotr Warszawa 2.08.01 B
139 128 Rzeźnik Robert Warszawa 2.08.15 C
140 69 Smul Krzysztof KB Czciciela Bobrzej Mory 2.08.20 A
141 97 Magrzyk Czesław Bielański Klub Biegacza 2.08.40 D
142 53 Staniszewski Edward KB TKKF Promyk Ciechanów 2.08.40 E
143 91 Goch Karol Klub Maratończyka Aktywni 2.08.43 A
144 165 Gawryszewski Michał Komorów 2.09.02 B
145 65 Albiński Tomasz Ożarów Mazowiecki 2.09.06 B
146 8 Makulec Dariusz Sochaczew 2.10.07 B
147 57 Kęcik Janusz Warszawa 2.10.32 D
148 70 Piec Łukasz KTK Enigma Skierniewice 2.10.44 A
149 94 Grochowska Joanna Fundacja Synapsis 2.10.54 x
150 171 Wenerski Tomasz Klub Maratończyka Aktywni 2.13.10 B
151 37 Zarzycka Monika Nowy Dwór Mazowiecki 2.13.10 x
152 124 Gorsiak Edward Warszawa Choszczówka 2.13.11 C
153 43 Kasprzak Bogusław Karczew 2.13.24 D
154 150 Osiński Stanisław Bemowo 2.13.39 D
155 56 Górski Marcin Warszawa 2.13.43 A
156 174 Bielecki Michał zdjęciareklamowe.pl 2.14.05 B
157 129 Zawistowski Marcin Otwock 2.15.18 B
158 39 Woźniak Adam Stow. Park Skaryszewski 2.15.33 B
159 2 Ciesielski Krzysztof CK Ursynów 2.16.44 D
160 18 Kłak Marcin Sochaczew 2.16.44 B
161 9 Orzechowski Krzysztof Klub Maratończyka Aktywni 2.16.44 D
162 61 Wojdat Ewa KBP Pasja Warszawa 2.17.10 x
163 64 Reda Sławomir KBP Pasja Warszawa 2.17.11 D
164 62 Wojdat Lech KBP Pasja Warszawa 2.17.11 D
165 109 Czaja Dariusz Łowicz 2.18.03 B
166 131 Karłowicz Anna Warszawa 2.18.43 x
167 6 Serafin Marcin Warszawa 2.19.17 B
168 85 Traczyk Jarosław Warszawa 2.19.37 C
169 101 Bańbura Piotr Pasat Końskie 2.24.22 A
170 107 Hutny Ewa Warszawa 2.24.30 x
171 105 Zielińska Anna Warszawa 2.26.38 x
172 11 Ciesielski Krystian ZSRCKU Sochaczew 2.27.08 A
173 68 Tyszkiewicz Daniel ZSCPK Sochaczew 2.28.26 A
174 36 Zarzycki Zdzisław Nowy Dwór Mazowiecki 2.28.47 D
175 71 Karwat Paweł KTK Enigma Skierniewice 2.29.50 A
176 108 Filipiak Krzysztof Klub Maratończyka 2.30.49 C
177 188 Smus Damian Sochaczew 2.33.05 A
178 207 Dominiak Leszczyńska Elżbieta Warszawa 2.33.26 x
179 206 Leszczyński Paweł Warszawa 2.33.26 C
180 184 Pasek Wojciech Pasat Końskie 2.35.46 C
181 166 Parzyszek Dariusz Warszawa 2.40.54 B
182 138 Kamiński Michał KB Gymnasion Warszawa 2.40.55 A
183 24 Krawczyński Jacek Radziejowice 2.42.22 E
184 190 Osiński Łukasz ZS Iwaszkiewicza 2.42.34 A
185 191 Dorodziński Dawid Bielice 2.42.35 A
186 14 Bloch Rafał ZSRCKU Sochaczew 2.42.36 A
187 29 Duszyński Zbigniew KB Gimnazjon Warszawa 2.46.50 E
188 84 Paga Stanisław Klub Maratończyka 2.49.29 C
189 149 Środkowski Tadeusz Raciąż 2.49.29 E
190 90 Czubak Anna Sochaczew 2.50.00 x
191 89 Czubak Piotr Sochaczew 2.50.01 A
192 189 Szymański Mateusz Sochaczew 2.50.08 A
193 209 Kotowicz Otton Warszawa 2.50.59 F
194 182 Pawiński Jan Maniac Poznań 2.81.44 E
195 52 Dąbrowski Jarosław Biegajznami 2.81.45 C
196 133 Fesnak Andrzej e-profit system 2.81.50 D
197 134 Turowicz Piotr Bielany 2.82.20 B
198 194 Kotlarski Wiesław Brzozowiec 2.82.30 E
1 3 Król Bogdan IKS Smok-Lotos Orneta 0.47.20 x
2 22 Wojtaś Sylwester Pumar Ryki 1.03.06 x
3 4 Moryc Ryszard Start Katowice 1.03.07 x
4 5 Podgórski Damian IKS Smok-Lotos Orneta 1.08.52 x
5 21 Pieńkosz Piotr Pumar Ryki 1.56.33 x

 

 

Reklama


Dokumenty (1):

 klasyfikacja_kat.doc - - 465 kb

Opinie i komentarze użytkowników (0):

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy z działu: Biegi


 


Zobacz więcej wiadomości z działu: Biegi

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


4 użytkowników
11 wątków

subskrybuj: