Konkurs Ośmiu Wspaniałych - po raz siódmy - Sochaczew - Blog Moniki Radwańskiej-Komosy


» » » a a a
miasto Sochaczew  

Konkurs Ośmiu Wspaniałych - po raz siódmy

dodany: 2013-03-06, godz. 16:48


Konkurs Ośmiu Wspaniałych - po raz siódmy

Kochani, jutro upływa termin przyjmowania zgłoszeń do VII Sochaczewskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”. Taaaak, to już siedem lat  :)

Popatrzcie uważnie, czy obok Was nie ma przypadkiem młodej osoby, która ma dobre serce, jest życzliwa, obdziela innych uśmiechami i zawsze jest chętna do pomocy.  Współpraca  z innymi daje jej dużo radości i satysfakcji . Nie lubi plotek, za to jest dyskretna i potrafi dochować tajemnicy. Zaraża innych swoja wrażliwością i empatią. Głośno mówi ,,nie” wszelkim uzależnieniom, krzywdzeniu innych, obłudzie i fałszowi. Jest skuteczna i udało jej się zrobić coś dobrego, o czym warto powiedzieć  innym.

Jeśli znacie kogoś takiego i ta osoba  ma nie mniej niż 10 lat i nie więcej niż  19 lat (czyli jest jeszcze nastolatkiem), to koniecznie zgłoście ją do konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych”. Nagłaśniajmy i nagradzajmy dobro. Stawiajmy innym za wzór wspaniałych młodych ludzi. Jestem pewna, że w naszym powiecie ich nie brakuje.

Jak to zrobić?

Najpierw zapoznać się z regulaminem konkursu.

Następnie  wydrukować i wypełnić kartę zgłoszenia kandydata.  Formularze udostępnione zostały na stronie internetowej Miejskiego Przedszkola Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie


http://mp4.sochaczew.pl/

w zakładce Konkurs Ośmiu Wspaniałych

 

oraz  na stronie Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie


http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,rozpoczyna-sie-vii-sochaczewska-edycja-samorzadowego-konkursu-nastolatkow-8222osmiu-wspanialych,34983.html

 

Zgłoszenie powinno zawierać minimum dwie rekomendacje, czyli pisemne opinie osób lub instytucji o działalności wolontariusza.

I ostatni krok – dokumenty złożyć w sekretariacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 51, do dnia 7 marca do godziny 15:00.


Kandydata do konkursu może zgłosić instytucja lub osoba prywatna.


Przypomnę, że konkurs przebiega w dwóch kategoriach wiekowych:

ÓSEMECZKI – uczniowie szkół podstawowych

ÓSEMKI - uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zgłoszenia są przyjmowane indywidualnie i grupowo.

 

Organizatorem konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych” jest Lokalny Komitet Organizacyjny, a współorganizatorami  Starostwo Powiatowe  oraz Urząd Miasta w Sochaczewie.

Partnerzy konkursu: Gmina Brochów, Gmina Iłów, Gmina Młodzieszyn, Gmina Nowa Sucha, Gmina Sochaczew, Gmina Rybno, Gmina Teresin.

Patronat medialny:  Echo Powiatu, Express Sochaczewski, Ziemia Sochaczewska, Radio Fama, e-sochaczew.pl , sochaczew.pl, sochaczewianin.pl.

 

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0


 
 


Reklama 

Konkursy, plebiscyty - zobacz podobne
subskrybuj:śledź temat


Komentarze do wpisu (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?


dodaj swój komentarz

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane grupy


25 użytkowników
103 wątków

subskrybuj:20 użytkowników
81 wątków

subskrybuj: